Accommodation, restaurant, events for different occasions – Scandinavia Resort is the only such climatic place in the city of Zator!

Bilety do energylandii 5% taniej Bilety do energylandii 5% taniej

Contact us

STRAIGHT FROM THE US

Original transport for our guests

SOMETHING FOR EVERYONE
Choose your perfect interior


You reached the Land of Scandinavia Resort, be it on purpose or by accident. Make yourself at home in our cabins and suites, arranged with care to the tiniest detail. Let us take care of your comfort and memorable experiences!


Book now
Wnętrza
Deluxe suites
Apartamenty
Cabins
Scandinavia Marine
Scandinavia Camping


Learn more about us


Learn more about us
BREATHTAKING SURROUNDINGS
Where are we?
CONTACT

Scandinavia Resort

Zator, ul. Stawowa 15


Resort

Recepcja czynna 24/7

telephone: +48 731 008 709

telephone: +48 333 07 08 09

e-mail: recepcja@scandinaviaresort.pl


Events

telephone: +48 570 791 058

e-mail: marketing@scandinaviaresort.pl

QUICK MESSAGE

logo booking.com

9.5/10 (469 reviews)

logo facebook

4.5/5 (17 reviews)

logo google

4.8/5 (146 reviews)

logo tripadvisor

5/5 (12 reviews)



Dlaczego Scandinavia Resort jest tak wyjątkowa?

Nasz katalog jest bogaty w możliwości, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Scandinavia Resort to zarówno domki, jak i apartamenty dostosowane do potrzeb turystów. To również miejsce, które zapewnia cały wachlarz atrakcji – zarówno dla osób chcących przebywać na świeżym powietrzu, jak i dla tych, którzy pragną zwiedzać zabytki i muzea. Zachwyceni będą i ci, którzy preferują ruch i akcję, ale i osoby chcące zaznać ciszy i spokoju.

Wyjątkowe miejsce

Klimatyczny i malowniczo położony Scandinavia Resort to doskonała szansa, by poznać Małopolskę od trochę innej, niecodziennej strony. Wielkim plusem jest położenie. Dzięki niemu można wygodnie zwiedzić Wadowice, w tym dom Jana Pawła II, a także wybrać się do Krakowa – dawnej stolicy Polski. Noclegi w Zatorze otwierają przed zwiedzającymi cały wachlarz możliwości. Ogólnie dostępne środki transportu pomagają dostać się w różne zakątki województwa o niemal każdej porze dnia i nocy. Busy kursują bardzo często, w dodatku do najatrakcyjniejszych miejsc jest naprawdę blisko! Z Zatoru do Wadowic można dojechać w niecałe dwadzieścia minut, a do Krakowa w mniej niż godzinę. To wygodne usytuowanie w malowniczym miejscu pozwala nacieszyć się zapierającym dech w piersiach górzystym widokiem z dostępem do plaży.

Oprócz tego to również niebywała okazja dla tych, którzy uwielbiają górskie szlaki i przebywanie na łonie natury. W okolicy Zatoru znajdują się szlaki piesze do Leskowca, Łysej Góry czy Gorzenia Górnego. Na terenie Małopolski aż 53% terenów jest objęte ochroną przyrodniczą. Z naszych apartamentów można się wybrać do Ojcowskiego Parku Narodowego lub Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego. Całkiem blisko jest także nad przepiękne Jezioro Mucharskiego.

Wyjątkowe ułatwienia

Na terenie naszych ośrodków znajdują się znaczne udogodnienia dla osób wynajmujących u nas domki lub apartamenty. Zapewniamy między innymi darmowy przejazd prosto na parking Energylandii. Dzięki temu można korzystać ze wszystkich atrakcji Zatoru, nie przejmując się o transport. A po dniu pełnym wrażeń nasi kierowcy zabiorą wszystkich chętnych z tego samego parkingu wprost do miejsca zakwaterowania. Dla rodzin z dziećmi wyznaczyliśmy również odpowiednie miejsca do zabawy i relaksu. Na terenie naszych obiektów znajdują się w pełni bezpieczne place zabaw, a jeśli pogoda nie dopisuje, mamy przewidzianą również salę dla dzieci przeznaczoną do zabaw i odpoczynku.

Wyjątkowe noclegi

Nasza propozycja zakłada spędzenie błogiego czasu w niezwykłym miejscu. Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Scandinavia Resort umożliwia wynajęcie domków dla rodzin z dziećmi, do spędzenia czasu ze znajomymi lub na różnego rodzaju zjazdy firmowe. Mamy szeroki wybór apartamentów, z których każdy wybierze coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy miejsce na camping, a także jedyne w Polsce kontenery przerobione na luksusowe miejsca do spania z przyjaciółmi czy rodziną. Łączymy innowacyjne podejście ekologiczne z komfortowym pobytem w jednym z najatrakcyjniejszych zakątków w Polsce, z którego blisko zarówno do Krakowa czy Wadowic, jak i do parku rozrywki Energylandia.

Zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania miejsc. Sprawimy, że noclegi w Zatorze staną się niezapomnianym przeżyciem!


+48 517 717 664
Wojtek - samochód osobowy
wgurdek@wp.pl

This website uses cookies

We use cookies to provide services at the highest level. Learn more in our Privacy Policy.