Konferencje i szkolenia Eventy firmowe Wigilie firmowe

Wigilie firmowe w Scandinavia Resort

Podaruj swoim pracownikom wyjątkowy prezent.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!
Wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowym miejscu

Gdy nadchodzi okres świąteczny i oczekiwanie na wieczerzę wigilijną, warto zadbać o to, aby pracownicy Twojej firmy mogli miło spędzić ten czas. Dlatego proponujemy Ci okolicznościowy wyjazd do Zatora. Organizując takie spotkanie, możesz pokazać, jak cenne są dla Ciebie wszystkie zatrudnione osoby. Jednocześnie to świetna okazja do odwiedzenia znanych parków rozrywki, takich jak Zatorland czy Energylandia. Gwarantujemy, że zorganizowana w Scandinavia Resort Wigilia będzie niezapomnianym czasem, w którym każdy z gości wypocznie w komfortowych warunkach.

Warto organizować Wigilie firmowe poza miejscem, które kojarzy się z wykonywaniem codziennych zadań służbowych. W Scandinavia Resort zadbamy o to, aby każdy z naszych gości poczuł się wyjątkowo. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji takich spotkań, doskonale wiemy, jak zapewnić rodzinną atmosferę. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowy czas, który na długo pozostanie w pamięci.

WYJĄTKOWY CZAS

Imprezy wigilijne

Wigilia firmowa w Zatorze

U nas znajdziesz niezwykłe miejsce, do którego możesz zaprosić cały personel firmy na świąteczne przyjęcie. Pobyt z noclegiem i wigilijna wieczerza w Zatorze, zaledwie 50 km od Krakowa, może wnieść do życia Waszego przedsiębiorstwa coś zupełnie wyjątkowego. Scandinavia Resort to idealne miejsce by poczuć klimat Świąt i przyjemnie spędzić czas. Mamy doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń i wiemy, jak zadbać o najwyższy komfort naszych gości. Kompleksowo zajmiemy się organizacją Wigilii firmowej i zadbamy o przyjemną atmosferę.

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Nagłośnienie

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Scena i oświetlenie

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

Świąteczny nastrój, Energylandia i Zatorland

Zaletą naszego kompleksu jest jego kameralna lokalizacja. Położony jest w turystycznej miejscowości, słynącej z parków rozrywki Energylandia i Zatorland. Warunki noclegowe spełnią oczekiwania każdego z naszych gości i sprawią, że Wigilia firmowa w Scandinavia Resort w Zatorze długo będzie żywa we wspólnych wspomnieniach. Wysoki standard obsługi łączymy z doskonałym menu naszej restauracji. Wieczerza musi kojarzyć się dobrze znanymi potrawami, które nasi kucharze przygotują z należytą starannością. Proponujemy zarówno dania tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne, dzięki czemu jesteśmy w stanie trafić w gusta kulinarne każdej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji Wigilii firmowej w Scandinavia Resort. Gwarantujemy świąteczny wystrój, doskonałe warunki pobytu i ciepłą, rodzinną atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, by spotkanie to sprzyjało integracji odwiedzającej nas grupy.

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę
ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator