Wesela

Najważniejszy dzień Waszego życia w rękach profesjonalistów. Jeśli marzycie o weselu, które na zawsze zapadnie w pamięć Waszą i Waszych bliskich, postawcie na miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się na mapie obiektów weselnych. Niepowtarzalna forma, wyjątkowe menu i zaangażowany zespół specjalistów to gwarancja sukcesu.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!
Twój wyjątkowy dzień w wyjątkowym miejscu

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Scandinavia Resort pod kątem organizacji niezapomnianego wesela. Ośrodek położony w małopolskim Zatorze spełnia wszystkie najważniejsze kryteria, które bierze się pod uwagę przy okazji planowania tego typu imprezy.

Scandinavia Resort mieści się w nietuzinkowej, przestronnej (200 metrów kwadratowych) sali pod kopułą sferyczną, która posiada nowoczesny system nagłośnienia i oświetlenia. Dzięki temu efekty pracy DJ-a czy fotografa są jeszcze lepsze. Układ pomieszczenia jest dostosowywany do oczekiwań klienta – w wariancie „podkowa” gwarantuje do 130 miejsc, a w wersji „bankietowej” aż 150. Przestrzeń, optycznie powiększona wspomnianą kopułą sferyczną, pozwala doskonale bawić się wszystkim uczestnikom wesela – od pary młodej i jej rodziny, po przyjaciół i osoby towarzyszące.

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA SMAKOWE

Menu weselne

Pobierz ofertę

MIEJSCE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Scandinavia Resort

Zobacz więcej

Z czego skorzystasz?

 • Niepowtarzalny klimat Kopuły Sferycznej – zaskoczycie swoich Gości, to pewne!
 • Najwyższy standard usług
 • Wykwintna kuchnia oparta na sezonowych, lokalnych produktach, nad którą czuwa wyspecjalizowany zespół kucharski
 • Opiekę profesjonalnego konsultanta weselnego, który pomoże Wam przebrnąć przez wszystkie etapy organizacji wymarzonego przyjęcia
 • Profesjonalną obsługę kelnerską
 • Pomoc przy załatwieniu atrakcji dodatkowych – posiadamy szeroką bazę kontaktów do najlepszych podwykonawców

Co zawiera pakiet weselny

 • Dekorację sali weselnej
 • Apartament dla Młodej Pary
 • Promocyjne ceny noclegów dla wszystkich Gości weselnych – 15%
 • Wybrane menu weselne
 • Powitanie Pary Młodej chlebem i solą

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

Niewątpliwym atutem kompleksu Scandinavia Resort oferującego m.in. noclegi jest uznana w całej Małopolsce restauracja. Wszystkie proponowane dania są przygotowywane z pasją przez doświadczonych i kreatywnych kucharzy, mających do dyspozycji najświeższe składniki niezbędne do autorskiej interpretacji potraw kuchni polskiej i światowej. Wybierając menu na wesele, masz pewność idealnego balansu pomiędzy sprawdzoną klasyką i odkrywczymi propozycjami, które na długo pozostaną w pamięci gości.

Nie musisz szukać innych noclegów w Zatorze lub okolicach – wszystko mieści się na terenie jednego kompleksu Scandinavia Resort. Bogato wyposażone pokoje są dostosowane do potrzeb gości w różnym wieku, także rodzin z dziećmi. Pozwalają na odpoczynek po wielogodzinnej zabawie i stanowią dodatkową atrakcję dla osób, które towarzyszą młodej parze przy okazji wesela i poprawin.

POCZUJ WAKACYJNE WIBRACJE

Scandi Beach

Zobacz więcej

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Decyzja o organizacji wesela jest zwykle uzależniona od lokalizacji, w jakiej znajduje się sala, a ta stanowi niepodważalny atut Scandinavia Resort. Zator jest stolicą słynnej Doliny Karpia i prawdziwą ozdobą mikroregionu Kotliny Oświęcimskiej. Okoliczne tereny należą do obszaru Natura 2000 i wprost zachęcają do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości kompleksu jest między innymi boisko do siatkówki i bar na plaży. W pobliżu znajduje się też największy park rozrywki w Polsce – Energylandia, który zapewnia atrakcje nie tylko dla najmłodszych.

Na każdym etapie organizacji wesela w Scandinavia Resort w Zatorze młodą parę wspiera doświadczona kadra zarządzająca. Wybór noclegów, atrakcyjnie zaaranżowana sala, ustalanie cennika czy szczegółów menu – w tych i wielu innych kwestiach możesz zdać się na pomoc zaangażowanych pracowników kompleksu. W tak pięknym miejscu warto rozpoczynać nowy, najważniejszy rozdział życia, ciesząc się doskonałym przygotowaniem wesela i warunkami zapewnianymi przez obiekt.

ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator