Urlop w Zatorze i nocowanie w naszym kompleksie Scandinavia Resort to nie tylko okazja do odwiedzenia największego w Europie środkowo-wschodniej parku rozrywki. Miejscowość ta, położona zaledwie 50 km od Krakowa, ma do zaoferowania także inne atrakcje. Idealnym przystankiem dla rodzin z dziećmi jest park dinozaurów Zatorland - tematyczny obiekt, w którym zobaczysz największe na świecie ruchome figury prehistorycznych gadów. Dinoland to nie tylko jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Znajdziesz tu miejsce, które zapewnia mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, jak i dorosłych, niezależnie od wieku. W godzinach otwarcia Zatorlandu Twoje pociechy na pewno nie będą się nudzić - każdy pobyt w tym miejscu to prawdziwa podróż w czasie, która uzmysławia, jak wielkie były dinozaury.

Godziny otwarcia Zatorlandu

poniedziałek 09:30–19:00
wtorek 09:30–19:00
środa 09:30–19:00
czwartek 09:30–19:00
piątek 09:30–19:00
sobota 09:30–20:00
niedziela 09:30–20:00

Figury dinozaurów i dużo więcej

Cieszący się doskonałą opinią park rozrywki Zatorland w cenie biletu oferuje dużo więcej niż możliwość zobaczenia, jak wyglądały dinozaury. Uzupełnia je wystawa skamieniałości. Eksponaty ukazujące znaleziska sprzed tysięcy lat są tutaj pokazane w bardzo atrakcyjny sposób. Oprócz kolekcji przedpotopowych gadów znajduje się tu także wystawa owadów. Znane na co dzień miniaturowe stworzenia wyglądają zupełnie inaczej, gdy można je podziwiać jako figury o bardzo dużych wymiarach. Olbrzymi pasikonik czy mucha potrafią zrobić naprawdę duże wrażenie nawet na dorosłych. Na uwagę zasługuje również park ze ścieżką edukacyjną poświęconą postaciom znanym z mitologii - to ciekawa propozycja dla nieco starszych dzieci i dorosłych. Długie godziny otwarcia sprawiają, że łatwo zaplanujesz swoją wycieczkę do Dinolandu. Całość uzupełnia najlepiej wyposażony lunapark w Polsce z diabelskim młynem i licznymi urządzeniami zapewniającymi bezpieczną rozrywkę dla całej rodziny. Wszystkie atrakcje w Zatorlandzie rejestruje na żywo kamera, więc możesz zapoznać się z ofertą parku bez wychodzenia z domu.

Scandinavia Resort - idealne miejsce do wypoczynku w Zatorze

Aby komfortowo odpocząć po całym dniu spędzonym w Zatorze wybierz nasz ośrodek. Scandinavia Resort oferuje noclegi w pokojach o wysokim standardzie, z bardzo bogatym wyposażeniem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Oprócz zakwaterowania znajdziesz u nas także restaurację z pysznym jedzeniem, bar, parking z kamerą i plac zabaw dla dzieci. Podróż do parku DinoZatorland z naszego obiektu to krótki, zaledwie kilkunastuminutowy spacer. Pomożemy Ci zorganizować wyprawę do tego miejsca - u nas poznasz cennik i wszystkie atrakcje dostępne w Zatorlandzie czy lunaparku. Zajmujemy się także sprzedażą biletów! Już teraz zadbaj o odpowiednie warunki i jeszcze dziś zarezerwuj nocleg w Scandinavia Resort.

Ocena: 4.3
Na podstawie: 7 ocen

Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.