Scandinavia Resort mieści się w pobliżu wielu wspaniałych atrakcji, które przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jedną z nich jest Park Miniatur w Inwaładzie, oddalony od nas o niecałe 25 minut drogi samochodem. Nie bez powodu zwany jest on „Światem marzeń”. Ta piękna zielona przestrzeń na świeżym powietrzu wypełniona jest najbardziej znanymi budowlami ze świata. W większości wykonane są one w skali 1:25, co sprawia, że łatwo można odpłynąć w… świat marzeń. To wspaniały sposób na międzynarodową podróż, nawet do odległych zakątków globu, bez konieczności wyjazdu z Polski.

Poza parkiem wypełnionym miniaturami dzieł architektury czeka tu na Ciebie także słynna Warownia. Na jej terenie znajdziesz średniowieczną osadę, zamek, zbrojownię, salę tortur, a nawet krainę ruchomych smoków. Spotkasz tam garncarza, powróżnika i kowala, którzy wprowadzą Cię w tajniki swoich zawodów. Na terenie Warowni zagrasz w paintball w otoczeniu rycerzy.

Park Miniatur i Warownia – niezapomniane chwile dla całej rodziny!

Kraina Smoków to miejsce, w którym zobaczysz te tajemnicze stworzenia na własne oczy. Dowiesz się także, co jedzą one na śniadanie i jak twarde są łuski ich pancerzy. Jeśli szukasz atrakcji dla dzieci – Warownia będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Emocjonujący, ale także edukacyjny czas spędzicie, spacerując pomiędzy architektonicznymi miniaturami parku. Budowle robią wrażenie zarówno na maluchach, jak i na dorosłych, którzy przyjeżdżają tu zobaczyć wymarzone miejsca podróży. Chcesz odwiedzić Chiński Mur lub posągi Moai z Wysp Wielkanocnych? Koniecznie wybierz się do Inwałdu obok Zatoru.

Poza Warownią, Krainą Smoków i „Światem Marzeń” obiekt oferuje takie atrakcje jak rozciągający się na 2 tysiącach metrów kwadratowych labirynt stworzony z wysokich krzewów. Skomplikowany system zielonych korytarzy pozwala na świetną zabawę na wolnym powietrzu. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze proponuje to niezwykłe miejsce i spędź wspaniały dzień z rodziną lub przyjaciółmi. Niewielka odległość od Scandinavia Resort pozwoli Ci szybko i wygodnie wrócić do apartamentu, aby odpocząć i przygotować się na kolejne wrażenia, jakie nasz obiekt i cały region mają do zaoferowania.

Chwila wytchnienia dla dorosłych

Wyjątkowy Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie to miejsce nie tylko ciągłych atrakcji, ale także idealne na chwilę wytchnienia. Dorośli będą zadowoleni, mogąc odpocząć po zwiedzaniu najsłynniejszych budowli i wypełnionej ciekawostkami Warowni. Spokoju i natury zaznają w ogrodach. Do dyspozycji zwiedzających jest rozległy teren, którego część obejmuje również Park Miniatur. W efekcie możesz jednocześnie podziwiać zamek w Mosznej w mniejszej skali oraz charakterystyczną dla jego okolic roślinność. Te ogrody przeniosą Cię w dowolne miejsce na świecie dzięki dbałości o każdy detal Większość miniatur ma własną florę — Akropol otoczony jest drzewami iglastymi, a Łuk Triumfalny berberysem i jałowcem. Odwiedziny w „Świecie Marzeń” to prawdziwa uczta dla oczu. Każdy znajdzie tam ciekawostki dla siebie, nawet pasjonaci ogrodnictwa. Wśród takiej ilości i różnorodności zieleni można chwilę odpocząć od zgiełku i innych, szalonych atrakcji Parku.

Kiedy tyle atrakcji to wciąż za mało…

Twoje dziecko lubi aktywną rozrywkę? A może to Ty wolisz spędzać wolny czas z dawką adrenaliny? Park Miniatur w Zatorze zadbał również o takich zwiedzających. Po spokojnym i wypełnionym ciekawostkami i atrakcjami zwiedzaniu Warowni i najsłynniejszych budowli przychodzi czas na lunapark. W Inwałdzie znajduje się duży obiekt z łodzią piracką, kołem młyńskim, kinem, a nawet domem strachów. To moc różnorodnych atrakcji doprawionych szeroką gamą doznań. W lunaparku nie brakuje także atrakcji dla najmłodszych. Plac zabaw, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej oraz Sala Wielkich Klocków pozwolą maluchom pozbyć się nadmiaru energii w bezpieczny i ciekawy sposób. Cały park miniatur to miejsce o ogromnej powierzchni, a zwiedzenie wszystkich jego atrakcji to zadanie dla wytrwałych śmiałków. Warto wcześniej zaplanować swój dzień, bo liczne strefy z masą zabaw, ciekawostek i niezapomnianych wrażeń na każdym kroku przyciągają uwagę.

Po całym dniu wypełnionym takimi atrakcjami nawet najwytrzymalsi miłośnicy przygody potrzebują odpoczynku. Scandinavia Resort znajduje się blisko kompleksu rozrywkowego „Świat Marzeń”, dlatego bez przeszkód możesz wrócić na chwilę odpoczynku , odświeżenie się, posiłek w naszej restauracji czy nawet krótką popołudniową drzemkę. A po regeneracji sił nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal odkrywać okolicę. Zarezerwuj u nas nocleg, aby przeżyć niezapomniane wakacje. Niezależnie czy podróżujesz w parze, z grupą znajomych czy rodzinnie z dziećmi. U nas zjesz, odpoczniesz i odkryjesz, jakie atrakcje kryje Inwałd i Zator. Wybierz Scandinavia Resort, inspirowany skandynawską prostotą i przytulnością kompleks w samym sercu regionu.

Ocena: 4.7
Na podstawie: 5 ocen


Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.