Scandinavia Resort mieści się w pobliżu wielu wspaniałych atrakcji, które przypadną do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Jedną z nich jest Park Miniatur w Inwaładzie, oddalony od nas o niecałe 25 minut drogi samochodem. Nie bez powodu zwany jest on „Światem marzeń”. Ta piękna zielona przestrzeń na świeżym powietrzu wypełniona jest najbardziej znanymi budowlami ze świata. W większości wykonane są one w skali 1:25, co sprawia, że łatwo można odpłynąć w… świat marzeń. To wspaniały sposób na międzynarodową podróż, nawet do odległych zakątków globu, bez konieczności wyjazdu z Polski.

Poza parkiem wypełnionym miniaturami dzieł architektury czeka tu na Ciebie także słynna Warownia. Na jej terenie znajdziesz średniowieczną osadę, zamek, zbrojownię, salę tortur, a nawet krainę ruchomych smoków. Spotkasz tam garncarza, powróżnika i kowala, którzy wprowadzą Cię w tajniki swoich zawodów. Na terenie Warowni zagrasz w paintball w otoczeniu rycerzy.

Park Miniatur i Warownia – niezapomniane chwile dla całej rodziny!

Kraina Smoków to miejsce, w którym zobaczysz te tajemnicze stworzenia na własne oczy. Dowiesz się także, co jedzą one na śniadanie i jak twarde są łuski ich pancerzy. Jeśli szukasz atrakcji dla dzieci – Warownia będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Emocjonujący, ale także edukacyjny czas spędzicie, spacerując pomiędzy architektonicznymi miniaturami parku. Budowle robią wrażenie zarówno na maluchach, jak i na dorosłych, którzy przyjeżdżają tu zobaczyć wymarzone miejsca podróży. Chcesz odwiedzić Chiński Mur lub posągi Moai z Wysp Wielkanocnych? Koniecznie wybierz się do Inwałdu obok Zatoru.

Poza Warownią, Krainą Smoków i „Światem Marzeń” obiekt oferuje takie atrakcje jak rozciągający się na 2 tysiącach metrów kwadratowych labirynt stworzony z wysokich krzewów. Skomplikowany system zielonych korytarzy pozwala na świetną zabawę na wolnym powietrzu. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze proponuje to niezwykłe miejsce i spędź wspaniały dzień z rodziną lub przyjaciółmi. Niewielka odległość od Scandinavia Resort pozwoli Ci szybko i wygodnie wrócić do apartamentu, aby odpocząć i przygotować się na kolejne wrażenia, jakie nasz obiekt i cały region mają do zaoferowania.

Ocena: 4.7
Na podstawie: 5 ocen


Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.