Jednym z wyróżników obiektu Scandinavia Resort z miejscami noclegowymi w Zatorze jest kopuła sferyczna, która rozciąga się nad salą konferencyjną o powierzchni 200 metrów kwadratowych, dostosowaną do organizacji szkoleń oraz innych imprez firmowych.

Ideą kopuły sferycznej jest odzwierciedlenie proporcji naszej planety. Dzięki tego rodzaju kubaturze udało się osiągnąć wysoki poziom przepływu energii, co ma przełożenie na pozytywne samopoczucie osób znajdujących się w środku. Odejście od klasycznego układu budynku pozwala poczuć się w nim wyjątkowo, inaczej niż na co dzień. Na potrzeby Scandinavia Resort kopuła sferyczna została zaprojektowana przez czołowych architektów i wykonana przez profesjonalną firmę, wkomponowując się w architekturę całego obiektu.

Dzięki kopule sferycznej sala dostosowana do imprez firmowych i szkoleń wydaje się jeszcze przestronniejsza. Układ w pomieszczeniu jest kwestią otwartą – może być dostosowany do konkretnego eventu, pozwalając na swobodną pracę lub zabawę grup liczących 100, 150, a nawet 200 osób. Unikatowy rodzaj kubatury sprzyja osiągnięciu wyjątkowych efektów oświetleniowych i dźwiękowych, na co korzystny wpływ ma także zastosowanie nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do Zatoru, gdzie w Scandinavia Resort czekają na Ciebie wygodne noclegi, wykwintne posiłki oraz idealne warunki zarówno do wypoczynku, jak i realizacji biznesowych planów, na przykład w trakcie szkolenia lub imprezy branżowej, integracyjnej. Nad komfortem gości w części z kopułą sferyczną i w pozostałych obiektach czuwa doświadczona i pomocna obsługa, wspierana przez profesjonalną kadrę menedżerską.

Skontaktuj się z nami, aby zaplanować nocleg, szkolenia i imprezy w Zatorze, rezerwując dogodny termin oraz ustalając indywidualne warunki finansowe. Nasz nietypowo zaprojektowany obiekt w pełni dostosowujemy do Twoich potrzeb, gwarantując perfekcyjne warunki. Kopuła sferyczna, której zadaniem jest wprowadzenie gości w przyjemny nastrój, harmonijnie wpisuje się w charakter całej okolicy, słynącej z przyrody i atrakcji nie tylko wśród mieszkańców Małopolski.

Ocena: 4.6
Na podstawie: 9 ocen

Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.