Mnóstwo zabawy na 35 ha powierzchni - tak można scharakteryzować ofertę obiektu Energylandia w Zatorze z atrakcjami, których może nam pozazdrościć cała Europa. Ten największy w naszej części świata park rozrywki powstał zaledwie 50 km od Krakowa. Na mapie obiektu królują potężne rollercoastery, z Hyperionem na czele, który osiąga wysokość 77 m, a wagoniki rozpędzają się do 142 km/h. Energylandia ma znakomite opinie - uznaniem cieszy się m.in. Speed Water Coaster o wysokości 60 m, którego trasę przecinają wodne przeszkody. Mamy tu również największą na świecie drewnianą kolejkę górską, podobną do tych, które dawniej stawiano w USA.

Największy park rozrywki w tej części Europy

Rocznie pod tym adresem pojawia się więcej niż 1,5 mln gości. Dzięki temu niewielkie miasteczko stało się jednym z największych turystycznych odkryć w naszym kraju. W Zatorze można znaleźć różne hotele i noclegi, ale tylko skorzystanie z naszej oferty Scandinavia Resort gwarantuje najwyższy komfort wypoczynku. Codzienne atrakcje i pozytywne szaleństwo pozwala na aktywny wypoczynek w nowoczesnym stylu. Bilety do Energylandii można zamówić przez Internet, jednak kupując je u nas, dostaniesz 5% zniżki! W parku tym regularnie pojawia się wiele nowych atrakcji. Często organizowane są tam m.in. różnego rodzaju eventy i koncerty. Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj swój dzień w tym miejscu, jak i nocleg w naszym ośrodku.

Godziny otwarcia Energylandii

poniedziałek 10:00–20:00
wtorek 10:00–20:00
środa 10:00–20:00
czwartek 10:00–20:00
piątek 10:00–20:00
sobota 10:00–23:00
niedziela 10:00–20:00

Adres

Aleja 3 Maja
32-640 Zator

Przyjeżdżasz do Energylandii? Zatrzymaj się w Scandinavia Resort

Jeśli chcesz skorzystać z uroków tego największego parku rozrywki w środkowej Europie i planujesz urlop w Zatorze, zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania noclegu w Scandinavia Resort. Dotarcie do nas nie sprawi Ci problemu - dostępna na stronie mapa pozwala sprawdzić dokładny adres obiektu i pomoże w ustaleniu trasy dojazdu. Energylandia i nasz obiekt są od siebie oddalone zaledwie o 2 km. Pamiętaj, że prowadzimy sprzedaż biletów do parku z 5-procentową zniżką. U nas po całodziennym szaleństwie będziesz mógł wraz ze swoimi bliskimi wypocząć w zaciszu kameralnego ogrodu. Chętnie gościmy rodziny z dziećmi - do Waszej dyspozycji oddajemy plac zabaw i wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Na przybywających do nas gości czeka obszerny parking oraz pokoje o bardzo wysokim standardzie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić komfortowe warunki noclegu, co potwierdza wiele pozytywnych opinii wystawionych przez naszych gości.

Jak przystało na wysokiej klasy resort, personel jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Troszczymy się o bezpieczeństwo na terenie całego obiektu, w tym na parkingu, na którym bez obaw możesz zostawić swoje auto. Nasza restauracja i bar oferują bogaty wybór smacznych dań. Dzięki Scandinavia Resort Twoje wakacje na pewno będą udane.

Ocena: 4.3
Na podstawie: 7 ocen

Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.