Niecałe 20 minut jazdy samochodem od Zatoru położony jest kompleks Mini Zoo — AgroKucyk. Jest to miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dorosłych, którzy mają ochotę spędzić trochę czasu, spacerując i przyglądając się uroczym zwierzętom. Dostępne są również specjalne oferty biznesowe oraz edukacyjne, co pozwala na organizowanie spotkań, wycieczek czy integracji.

Mini Zoo — bliskie spotkanie ze zwierzętami!

W okolicy, jak i bezpośrednio na terenie Mini Zoo AgroKucyk znajduje się kilka obszarów przeznaczonych dla zwiedzających, które razem tworzą ogromny kompleks atrakcji. Wszystkie są posegregowane tematycznie, ale można kupić jeden, wspólny bilet. Oferta obejmuje:

Podczas spacerowania po obszarze Mini Zoo goście mają okazje spotkać wiele ciekawych gatunków zwierząt, które na pewno zafascynują dzieci oraz niejednego dorosłego. 

Park jest położony na leśnej polanie i otoczony pięknym krajobrazem z rzeczką i licznymi zagajnikami. To sprawia, że przyjemnie spaceruje się po tym terenie nawet przez długie godziny, a przy okazji można podejrzeć przedstawicieli fauny z całego świata, między innymi: kangury benetta, strusie emu, szopa pracza czy skunksa. Zwiedzający mają okazję nakarmić lokatorów specjalnie przygotowaną karmą oraz poznać ciekawostki na ich temat, dzięki tabliczkom, które umieszczone są wzdłuż ścieżki.AgroKucyk — nie tylko zwierzęta!

Goście spędzający czas na terenie Mini Zoo Agro Kucyk mogą nie tylko poznać faunę i florę z bliska, ale też spędzić czas z rodziną korzystając z innych atrakcji. Dostępne są tu również paleniska, gdzie można przygotować ognisko, a w oczekiwaniu na jedzenie wylegiwać się na hamaku albo przejechać konno.

Miejsce to położone jest niedaleko naszego resortu w Zatorze, więc warto skorzystać z okazji i spędzić aktywnie czas w otoczeniu niezwykłej fauny i flory.

Ta strona korzysta z cookies

Korzystamy z plików cookie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.