Konferencje i szkolenia Eventy firmowe Wigilie firmowe

Zorganizuj szkolenie lub konferencję w Zatorze

Powierz organizację konferencji czy szkolenia profesjonalistom ze Scandinavia Resort. Doskonale wyposażona, mieszcząca do 200 uczestników, wyjątkowa w swojej formie sala konferencyjna w Kopule Sferycznej z pewnością zaskoczy wszystkich uczestników spotkania.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!
Wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowym miejscu

Szukając sali szkoleniowej i konferencyjnej na terenie Małopolski, warto odkryć atrakcyjnie położone miasto Zator i znajdujący się tu ośrodek Scandinavia Resort. Miejscowość zamieszkana przez ponad 3500 osób leży nad rzeką Skawą, w Kotlinie Oświęcimskiej. Jest znana przede wszystkim jako „stolica Doliny Karpia”, ponieważ okolica słynie z hodowli karpia królewskiego. Organizując biznesowy event, pamiętaj o rozlicznych atrakcjach w pobliżu ośrodka, jak XIV-wieczny kościół gotycki, XV-wieczny zamek książęcy, kompleksy stawów, XIX-wieczny park czy dziesiątki zabytkowych obiektów i figur.

SMAKI, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ

Menu

Przykładowa oferta

POCZĘSTUNEK NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Przerwy kawowe

Pobierz ofertę

Najważniejszym atutem Scandinavia Resort w Zatorze – jako obiekcie proponowanym firmom i instytucjom w celu organizacji wydarzeń – jest sala konferencyjna, dostosowana również do spotkań szkoleniowych. Jej całkowita powierzchnia wynosi 300 metrów kwadratowych, co pozwala zaaranżować ją na cztery różne sposoby.

Nowoczesna sala jest wyposażona w unikatową kopułę sferyczną, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo prestiżowo i idealnie nadaje się do spotkań przedstawicieli świata biznesu. Zaawansowany system nagłośnienia doskonale sprawdza się w przypadku prezentacji multimedialnych skierowanych do większego grona odbiorców. Również scenę i oświetlenie można w pełni dostosować do charakterystyki, celu i przebiegu danego wydarzenia.

Konfiguracje miejsc

Całkowita powierzchnia sali: 300m2

Teatralne
200 Miejsc
Szkolne
175 Miejsc
Podkowa
130 Miejsc
Bankietowe
150 Miejsc

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Nagłośnienie

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Scena i oświetlenie

Skandynawski styl resortu w Zatorze wyraża się poprzez estetyczną i funkcjonalną aranżację pokojów noclegowych. Sala konferencyjna i szkoleniowa są przeznaczone do spotkań i pracy, ale dzięki charakterystyce i wielkości obiektu nie ma problemu, aby zorganizować na przykład kilkudniowy wyjazd firmowy lub branżowy. Na miejscu znajduje się też restauracja, w której można liczyć na wykwintne menu i profesjonalną obsługę.

Przygotowując szkolenia czy konferencje, nie trzeba martwić się trudnościami logistycznymi, ponieważ wszystko znajduje się na miejscu. Począwszy od sali dostosowanej do pracy w mniejszych i większych zespołach, skończywszy na pokojach, restauracji i licznych atrakcjach – tak wygląda oferta atrakcyjnej, kompleksowej współpracy z doświadczoną kadrą zarządzającą.

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

POCZUJ WAKACYJNE WIBRACJE

Scandi Beach

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Warto podkreślić, że okoliczne tereny są położone w obszarze Natura 2000 i stanowią swoistą oazę, w której można w pełni skupić się na pracy, rozwoju oraz integracji. Godziny poświęcane na wystąpienia czy kursy można uzupełniać spacerami i odpoczynkiem w plażowym barze Scandi Beach. Lokalizacja na mapie kraju i Małopolski sprzyja spotkaniom ludzi nauki czy biznesu przede wszystkim z południowej Polski, ale nie tylko.

ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator