Komunia Święta w Scandinavia Resort

Zafunduj swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!

Kompleks Scandinavia Resort w Zatorze polecamy między innymi jako wyjątkowe miejsce, w którym może być zorganizowana komunia święta – sakrament, którego celebracja jest polską tradycją od wielu pokoleń. Właśnie tutaj, w małym, małopolskim mieście Zator, tuż obok terenów należących do obszaru Natura 2000, znajduje się ośrodek wypoczynkowy i sala, gdzie można przygotować niezapomniane wydarzenie dla grona rodziny i przyjaciół.

Nasze menu na komunię składa się z:

Szczegóły jadłospisu ustalamy indywidualnie z każdym klientem, pozostawiając wybór, na przykład jeśli chodzi o zupę. Nad całym wydarzeniem czuwa doświadczony personel, dzięki czemu celebracja komunii świętej przebiega zgodnie z planem. To nie wszystko – po zakończeniu wydarzeniu w Zatorze zachęcamy do pozostania gości w resorcie. Na miejscu znajdują się doskonale wyposażone, komfortowe noclegi w domkach i apartamentach, urządzone w stylu skandynawskim.

PRZYJĘCIE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Komunia Święta

Pobierz ofertę

Harmonia kojarzona z krajami północnej Europy jest cechą całego kompleksu – sala została wyposażona w sferyczną kopułę i jest bardzo przestronna. W pobliżu znajdują się stawy, a do dyspozycji gości oddajemy między innymi plażowy bar czy piaskowe boisko do siatkówki. Jeżeli organizacja wydarzenia jest planowana włącznie z noclegami, warto zaplanować pobyt z uwzględnieniem zwiedzania zabytkowej okolicy czy beztroskiej zabawy w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandia w Zatorze.

Wystrój sali, ceniona restauracja z wykwintnym menu czy standard obsługi to najważniejsze korzyści, jakie płyną z organizacji komunii dla dziecka właśnie w Scandinavia Resort. Pobyt w malowniczej części Małopolski, gdzie leży Zator, to alternatywny wybór wobec przyjęć aranżowanych w centrach dużych miast.

MIEJSCE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Scandinavia Resort

Zobacz więcej

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Zachęcamy do kontaktu z naszą kadrą menedżerską, aby ustalić dostępne terminy, menu czy kwestię noclegów. Gwarantujemy, że pobyt w naszym kompleksie pozostanie wspaniałą pamiątką wyjątkowego dnia dla każdego dziecka, a przy tym dla wszystkich gości, którzy również świętują moment komunii.

ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator