Imprezy rodzinne w Zatorze - Scandinavia Resort

Zorganizuj wyjątkowe przyjęcie dla najbliższych.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!

Scandinavia Resort w Zatorze to doskonałe miejsce do organizacji nie tylko wydarzeń firmowych czy szkoleń, ale również imprez rodzinnych, wśród których można wymienić:

Jednym z podstawowych atutów miejsca jest przestronna sala na imprezę rodzinną, która wyróżnia się nowoczesnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz wyjątkową kopułą sferyczną. Obiekt można dostosować do potrzeb konkretnego klienta, między innymi poprzez ustawienie stołów w stylu bankietowym lub w podkowę.

PRZYJĘCIE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Imprezy rodzinne

Pobierz ofertę

MIEJSCE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Scandinavia Resort

Nasz obiekt i noclegi w apartamentach i domkach, zgodnie z nazwą kompleksu, korzystają ze wszystkiego, co najlepsze w architekturze skandynawskiej, zgodnie uznawanej za harmonijną, estetyczną i funkcjonalną. Goście mają do dyspozycji między innymi klimatyzację, sejf, suszarki, zestawy kosmetyków, telewizor czy bezprzewodowe połączenie z Internetem (Wi-Fi).

Wszelkie rocznice, urodziny i inne tego typu wydarzenia wspomina się nie tylko przez pryzmat spotkania, zabawy i miejsca, ale również właśnie jedzenia. Restauracja w Scandinavia Resort oferuje wiele wyszukanych potraw, z których słynie w całej Małopolsce. Menu dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań gości, którzy wybierają kompleks jako miejsce organizacji rodzinnych wydarzeń. Poza noclegami na terenie kompleksu znajdują się liczne udogodnienia i atrakcje, między innymi plażowy bar, stylizowany „schoolbus” do przewozu grup czy boisko do gry w siatkówkę plażową.

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Zator to miasto o wielowiekowych tradycjach hodowli karpia, dzięki czemu cieszy się mianem stolicy Doliny Karpia. Okoliczne stawy i obszar chroniony Natura 2000 zachęcają do spacerów w gronie rodzinnym, pozwalając odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku w zaciszu przyrody. Oprócz interesujących zabytków w pobliżu działa Energylandia, czyli największy park rozrywki w Polsce. Znajdujące się tam sprzęty i atrakcje są dopasowane do potrzeb różnych grup wiekowych, nie tylko dzieci. Krótko mówiąc, w Scandinavia Resort na pewno przeżyjesz m.in. niezapomnianą imprezę urodzinową.

ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator