Konferencje i szkolenia Eventy firmowe Wigilie firmowe

Eventy firmowe w Zatorze

Zdecyduj o organizacji imprezy firmowej w Scandinavia Resort w Zatorze. Wyjątkowa w swojej formie, profesjonalnie wyposażona kopuła sferyczna, najlepsza w Małopolsce kuchnia, noclegi w klimatycznym, skandynawskim stylu a do tego letnia plaża i boisko do siatkówki plażowej to elementy składowe najlepszego firmowego eventu.
WOLNE TERMINY NA 2021/2022 ROK!
Wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowym miejscu

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej lokalizacji dla eventu firmowego, sprawdź możliwości oferowane w Scandinavia Resort w mieście Zator z parkiem rozrywki Energylandia, położonym w Małopolsce, a konkretnie jednym z najpiękniejszych zakątków w kraju, czyli Kotlinie Oświęcimskiej. Od średniowiecza okolica słynie z hodowli karpia. Wyjątkowa lokalizacja nad rzeką Skawą sprawia, że nasz ośrodek jest wybierany przez przedsiębiorstwa z całej Polski.

Ośrodek Scandinavia Resort został zaprojektowany tak, aby z powodzeniem organizować zarówno imprezy integracyjne, jak i eventy firmowe w rodzaju konferencji czy szkoleń. Specjalna sala pod kopułą sferyczną ma łącznie 200 metrów kwadratowych powierzchni i można ją zaaranżować w układzie dla 200, 175, 150 lub 130 osób. Na miejscu znajduje się profesjonalne oświetlenie, scena, a także system nagłośnieniowy ułatwiający między innymi prezentację multimediów i doskonałą zabawę w trakcie bankietu.

SMAKI, KTÓRYCH NIE ZAPOMNISZ

Menu

Przykładowa oferta

POCZĘSTUNEK NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Przerwy kawowe

Pobierz ofertę

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Nagłośnienie

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE

Scena i oświetlenie

Znajdujący się w Zatorze obiekt oferuje bardzo wygodny nocleg w estetycznych pokojach inspirowanych skandynawskim stylem, utożsamianym z harmonią i wypoczynkiem na najwyższym poziomie. Trwające do późnych godzin imprezy mogą zostać połączone z relaksem w spokojnej okolicy, blisko natury. Pobliskie tereny należą do obszaru chronionego Natura 2000 i gwarantują niezapomniane wrażenia krajoznawcze.

Oprócz noclegów ważnym atutem miejsca pod kątem organizacji eventów firmowych, integracji czy szkoleń jest też restauracja, w której kucharze realizują autorskie koncepcje kulinarne. Menu dla większych grup gości jest przygotowywane według wskazanych preferencji. Przez cały czas do dyspozycji uczestników wyjazdu pozostaje bufet kawowy, a lunch składa się z intrygujących smakiem i estetyką zup oraz dań głównych.

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

POCZUJ WAKACYJNE WIBRACJE

Scandi Beach

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Obiekt jest wyposażony i zaprojektowany tak, aby realizować w nim scenariusz grupowego wyjazdu zarówno w ramach merytorycznej pracy, jak i beztroskiej zabawy, która scala zespół i buduje silniejsze więzi między współpracownikami lub kontrahentami. Resort wyróżnia się między innymi plażowym barem Scandi Beach czy własnym, stylizowanym „szkolnym busem” do dyspozycji gości.

W samym Zatorze nie brakuje ciekawych atrakcji, na czele z największym parkiem rozrywki w Polsce Energylandia. Organizując tam zabawę integracyjną, można się zdecydować na skorzystanie ze Strefy Ekstremalnej, w której znajduje się między innymi największy i najszybszy na świecie Speed Water Coaster. Wznosi się on na wysokość 60 metrów i rozpędza do prędkości 110 kilometrów na godzinę.

WYJĄTKOWY CZAS

Imprezy wigilijne

Zobacz więcej
ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator