Rezerwując noclegi w naszym resorcie, otrzymasz 5% rabatu na bilety do EnergyLandii

Unterkunft, Restaurant, Veranstaltungen - das Scandinavia Resort ist der einzige derart stimmungsvolle Ort in Zator!

Bilety do energylandii 5% taniej Bilety do energylandii 5% taniej

Kontakt

DIREKT AUS DEN USA

Originaltransport für unsere Gäste

EIN ORT FÜR ALLE
Wählen Sie Ihr perfektes Interieur


Vielleicht absichtlich oder zufällig sind Sie in das Land des Scandinavia Resorts gekommen. Machen Sie es sich bequem in unseren Bungalows und Apartments, die mit Sorgfalt für jedes Detail eingerichtet wurden. Lassen Sie sich von uns um Ihren Komfort und Ihr unvergessliches Erlebnis kümmern!


Buchen
Wnętrza
Deluxe Apartments
Apartamenty
Bungalows
Scandinavia Marine
Scandinavia Camping


Lernen Sie uns kennen


Lernen Sie uns kennen
DIE UMGEBUNG IST ATEMBERAUBEND
Wo sind wir?
KONTAKT

Scandinavia Resort

Zator, ul. Stawowa 15


Resort

Recepcja czynna 24/7

Telefon: +48 731 008 709

Telefon: +48 333 07 08 09

e-mail: recepcja@scandinaviaresort.pl


Veranstaltungen und Events

Telefon: +48 570 791 058

e-mail: marketing@scandinaviaresort.pl

SCHNELLE NACHRICHT

logo booking.com

9.5/10 (469 Bewertungen)

logo facebook

4.5/5 (17 Bewertungen)

logo google

4.8/5 (146 Bewertungen)

logo tripadvisor

5/5 (12 Bewertungen)Dlaczego Scandinavia Resort jest tak wyjątkowa?

Nasz katalog jest bogaty w możliwości, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Scandinavia Resort to zarówno domki, jak i apartamenty dostosowane do potrzeb turystów. To również miejsce, które zapewnia cały wachlarz atrakcji – zarówno dla osób chcących przebywać na świeżym powietrzu, jak i dla tych, którzy pragną zwiedzać zabytki i muzea. Zachwyceni będą i ci, którzy preferują ruch i akcję, ale i osoby chcące zaznać ciszy i spokoju.

Wyjątkowe miejsce

Klimatyczny i malowniczo położony Scandinavia Resort to doskonała szansa, by poznać Małopolskę od trochę innej, niecodziennej strony. Wielkim plusem jest położenie. Dzięki niemu można wygodnie zwiedzić Wadowice, w tym dom Jana Pawła II, a także wybrać się do Krakowa – dawnej stolicy Polski. Noclegi w Zatorze otwierają przed zwiedzającymi cały wachlarz możliwości. Ogólnie dostępne środki transportu pomagają dostać się w różne zakątki województwa o niemal każdej porze dnia i nocy. Busy kursują bardzo często, w dodatku do najatrakcyjniejszych miejsc jest naprawdę blisko! Z Zatoru do Wadowic można dojechać w niecałe dwadzieścia minut, a do Krakowa w mniej niż godzinę. To wygodne usytuowanie w malowniczym miejscu pozwala nacieszyć się zapierającym dech w piersiach górzystym widokiem z dostępem do plaży.

Oprócz tego to również niebywała okazja dla tych, którzy uwielbiają górskie szlaki i przebywanie na łonie natury. W okolicy Zatoru znajdują się szlaki piesze do Leskowca, Łysej Góry czy Gorzenia Górnego. Na terenie Małopolski aż 53% terenów jest objęte ochroną przyrodniczą. Z naszych apartamentów można się wybrać do Ojcowskiego Parku Narodowego lub Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego. Całkiem blisko jest także nad przepiękne Jezioro Mucharskiego.

Wyjątkowe ułatwienia

Na terenie naszych ośrodków znajdują się znaczne udogodnienia dla osób wynajmujących u nas domki lub apartamenty. Zapewniamy między innymi darmowy przejazd prosto na parking Energylandii. Dzięki temu można korzystać ze wszystkich atrakcji Zatoru, nie przejmując się o transport. A po dniu pełnym wrażeń nasi kierowcy zabiorą wszystkich chętnych z tego samego parkingu wprost do miejsca zakwaterowania. Dla rodzin z dziećmi wyznaczyliśmy również odpowiednie miejsca do zabawy i relaksu. Na terenie naszych obiektów znajdują się w pełni bezpieczne place zabaw, a jeśli pogoda nie dopisuje, mamy przewidzianą również salę dla dzieci przeznaczoną do zabaw i odpoczynku.

Wyjątkowe noclegi

Nasza propozycja zakłada spędzenie błogiego czasu w niezwykłym miejscu. Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów. Scandinavia Resort umożliwia wynajęcie domków dla rodzin z dziećmi, do spędzenia czasu ze znajomymi lub na różnego rodzaju zjazdy firmowe. Mamy szeroki wybór apartamentów, z których każdy wybierze coś dla siebie. W naszej ofercie posiadamy miejsce na camping, a także jedyne w Polsce kontenery przerobione na luksusowe miejsca do spania z przyjaciółmi czy rodziną. Łączymy innowacyjne podejście ekologiczne z komfortowym pobytem w jednym z najatrakcyjniejszych zakątków w Polsce, z którego blisko zarówno do Krakowa czy Wadowic, jak i do parku rozrywki Energylandia.

Zapraszamy do kontaktu w celu zarezerwowania miejsc. Sprawimy, że noclegi w Zatorze staną się niezapomnianym przeżyciem!


+48 517 717 664
Wojtek - samochód osobowy
wgurdek@wp.pl

Dziękujemy za sezon 2021!

W tym roku startujemy od 1 kwietnia - do zobaczenia!

Diese Seite verwendet Cookies

Wir verwenden Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Weitere Informationen finden Sie in den Datenschutzbestimmungen.