Chrzciny w Scandinavia Resort

Zafunduj swojemu dziecku niezapomniane przyjęcie.
WOLNE TERMINY NA 2020/2021 ROK!

Następujące w niedługim odstępie czasu po narodzinach dziecka chrzciny są jedną z ważniejszych tradycji w polskiej kulturze. W Scandinavia Resort dokładamy wszelkich starań, aby te wyjątkowe, rodzinne okazje były celebrowane w najlepszy możliwy sposób. Oferujemy coś więcej niż tylko usługę wynajmu sali – chrzest święty to przede wszystkim okazja do spotkania z najbliższymi w pięknej lokalizacji i wszelkie związane z tym udogodnienia oraz atrakcje.

Scandinavia Resort jest ośrodkiem wypoczynkowym położonym w stolicy „Doliny Karpia”, czyli małopolskim, kameralnym mieście Zator. Okolica objęta programem Natura 2000, położone w zasięgu kilku kilometrów zabytki, obiekt noclegowy i mnóstwo terenów, w których można przede wszystkim odpocząć od codziennych obowiązków – te argumenty skłaniają wielu rodziców do wyboru kompleksu pod kątem chrzcin.

PRZYJĘCIE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Chrzest Święty

Pobierz ofertę

MIEJSCE, KTÓREGO NIE ZAPOMNISZ

Scandinavia Resort

Zobacz więcej

Na terenie obiektu znajduje się między innymi ośrodek noclegowy i przestronna sala pod kopułą sferyczną, w której może się bawić grono nawet 150-200 gości. Jej aranżacja jest możliwa również dla mniejszych grup – wszystko zależy od indywidualnej koncepcji na celebrowanie tej niepowtarzalnej okazji, jaką jest chrzest święty. Zapewniamy profesjonalne warunki oświetleniowe i nagłośnieniowe.

Wspomniana restauracja słynie w całym regionie z wybornego, kreatywnego menu. Każdy posiłek jest przygotowywany z pasją i pełnym zaangażowaniem cenionych kucharzy. Niezależnie od tego, czy mowa o zupach, daniach głównych, przekąskach, czy deserach, wszystkie propozycje w menu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

SKANDYNAWSKI KLIMAT W ZATORZE

Noclegi

Zobacz więcej

WYJĄTKOWY ŚRODEK TRANSPORTU

Schoolbus

Pobierz ofertę

Oferta obiektu również nie pozostawia wątpliwości, że warto zorganizować w Zatorze nie tylko wyjazd firmowy lub wesele, ale też chrzciny. Do dyspozycji gości są apartamenty i domki inspirowane tym, co najlepsze w architekturze skandynawskiej. Wszyscy goście, również rodziny z małymi dziećmi, mają zapewnione komfortowe warunki do tego, żeby przed lub po chrzcie zdecydować się na nocleg i spędzić wyjątkowy czas w naturalnym, harmonijnym, zielonym otoczeniu.

W pobliżu Scandinavia Resort, w którym oferujemy wynajem sali, znajdują się także Energylandia, czyli największy i najlepszy park rozrywki w Polsce. Poza samym chrztem świętym pojawia się więc okazja do spędzenia miło i przyjemnie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, wzmacniając relacje i gromadząc wspomnienia na całe lata.

ZOBACZ KOPUŁĘ ORAZ RESORT
Galeria zdjęć
Zapytaj o termin

+48 570 791 058
marketing@scandinaviaresort.pl
Stawowa 15, Zator